DÜNDEN BUGÜNE DEKATEK

2006 Yılından bu yana İnternet Hizmetleri alanında faaliyet gösteren Dekatek İnternet Hizmetleri, Mustafa Önal ve Gültekin Samuk tarafından kurulmuş olup web tasarım, internet reklamcılığı, arama motorları optimizasyonu ve sosyal medya danışmanlığı alanlarında faaliyet göstermektedir.

Tarafımzıdan sağlanan, hizmetlerin tamamı işinde uzman profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmekte olup almış olduğunuz hizmetin kusursuz olması bizim için en önemli noktalardan birtanesidir. Firmamız hizmet verirken hem %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta hem de müşterinin parasının karşılığını fazlasıyla almasını hedeflemektedir.

Dekatek, kendisini daima müşterinin yerine koyup alınan hizmet karşılığında elde edilecek karlılığı maksimum seviyeye yükseltmeyi hedeflemektedir. Bizim için önemli olan firmaları web sitesi sahibi yapmak değil, müşteri sahibi yapmaktır.

Unutmayınki bir Web Sitesi artık bir lüx değil, Müşterilerin sizi bulması için gerekli bir araçtır.


VİZYON / MİSYON

Teknolojinin öncüsü kimliği altında müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunan uluslararası bir firma olmak.

Müşteri odaklı bir bakış açısıyla teknoloji hizmet dönüşümünü sağlayarak müşterilerimize her yerde her zaman en yüksek standartlarla hizmetlerimizi sunabilmek.

* Müşteri odaklı
* Yenilikçi
* Hesaplı
* Fiyat avantajı sağlayacak hizmet
* Her koşulda her zaman müşteriye çözüm üretebilmek
* Güvenilir, kaliteli bir hizmet ile fark yaratmak
* Türkiye internet tekonolojileri sektörüne ivme kazandıracak yenilikçi hizmetler sunmak